Pługiem w radiowóz i straż pożarną

20 lutego 2012r. | Drukuj

W rzadko spotykanej kolizji uczestniczyły cztery samochody: vw golf, radiowóz policyjny, samochód straży pożarnej oraz pług. Zdarzenie miało miejsce w Gdyni na ulicy Wielkopolskiej.

remiza.com.pl

Wieczorem, w minioną sobotę kierujący vw golfem wpadł w poślizg i wypadł z drogi na zakręcie, za skrzyżowaniem z ulicą Sopocką w Gdyni. Na miejsce zdarzenia przyjechała straż pożarna i policja w celu zabezpieczenia wypadku. Podczas akcji, po godzinie w stojący samochód straży pożarnej wjechał pług przewracając tym samym samochód bojowy straży pożarnej na radiowóz. Kierowca piaskarki prawdopodobnie wpadł w poślizg. Pomimo groźnie wyglądającej sceny tylko jedna osoba ucierpiała – kierowca pługu. Na miejsce został wezwany specjalny samochód ratownictwa technicznego z Gdańska, który postawił przewrócone auta na koła. Zdarzenie spowodowało duże utrudnienia w ruchu, który przywrócono dopiero po północy.

remiza.com.pl


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz