Blog Kasi Tusk zyskał uznanie ekspertów

18 lutego 2012r. | Drukuj

Lekkie podejście do mody i łatwe przepisy kulinarne okazały się dobrą drogą do sukcesu. Blog Kasi Tusk i Zosi Cudny zdobył uznanie w oczach ekspertów.

fot. makelifeeasier.pl

Prowadzony przez córkę Premiera Kasię Tusk i jej przyjaciółkę Zosię Cudny blog makelifeeasier.pl od dłuższego czasu cieszy się niezmienną popularnością w sieci. Szczególnie lubiany przez nastolatki, ale też nieco starszych, w przystępny sposób traktuje o modzie i gotowaniu. Kasia prezentuje w nim jak za niewielkie pieniądze stworzyć modne i gustowne stylizacje, zaś Zosia krok po kroku pokazuje jak wyczarować pyszne smakołyki.

Niemniej nie tylko nastolatki doceniają codzienną pracę przyjaciółek na popularnym blogu. Podczas tegorocznej gali BLOG ROKU Kasia i Zosia zostały wyróżnione za szczególne zasługi dla współczesnej blogosfery. Zdaniem ekspertów makelifeeasier.pl nagrodzono za „dostarczenie codziennych inspiracji w lekkiej i przystępnej formie oraz za otwartość i partnerskie relacje z czytelnikami pomimo bycia osobą publiczną”. Gratulujemy!


Opublikowano w: PublicystykaWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz