Wkrótce w kinach film o losach Klossa i Brunnera

18 lutego 2012r. | Drukuj

Już w marcu znowu zobaczymy bohaterów słynnej „Stawki większej niż życie”. Kloss i Brunner powrócą – tym razem na ekrany kin – w filmie  Władysława Pasikowskiego i Patryka Wegi. Zdjęcia powstały między innymi w Czołpinie.

fot. Urząd Morski w Słupsku

 

Zdjęcia do filmu kręcono latem ubiegłego roku w Czołpinie koło Smołdzina i Malborku.  Latarnia morska w Czołpinie w filmie Patryka Wegi i Władysława Pasikowskiego pt. „Kloss – podwójna stawka” udawała niemiecką latarnię w Warnemuende koło Rostocku, gdzie akcja toczy się w czasach DDR. W filmie nie zabraknie oczywiście znanych postaci: Stanisława Mikulskiego (Klossa) oraz Emila Karewicza (Brunnera). Obaj aktorzy intensywnie pracowali na planie scen filmowych przy latarni w sercu Słowińskiego Parku Narodowego. Ciąg dalszy losów agenta J-23 zagra tym razem Tomasz Kot. Film pojawi się na ekranach kin w połowie marca.

fot. Urząd Morski w Słupsku


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz