Namyślak chce wrócić do ratusza

16 września 2010r. | Drukuj

Witold Namyślak (51) został kandydatem Platformy Obywatelskiej na stanowisko burmistrza Lęborka w nadchodzących wyborach samorządowych. Rada powiatowa PO podjęła taką decyzję w połowie września – poinformował Wiktor Tyburski, przewodniczący tej partii w powiecie lęborskim.

Witold Namyślak

Witold Namyślak, z wykształcenia ekonomista, jest posłem na Sejm RP obecnej kadencji. Ma jednak przede wszystkim doświadczenie samorządowe. W latach 1991-93 był zastępcą burmistrza miasta Lęborka, następnie do 1998 r. pełnił funkcję burmistrza tego miasta. W okresie od 1998 do 2002 zajmował kolejno stanowiska członka zarządu i wicemarszałka województwa pomorskiego. Po wyborach samorządowych w 2002 r. powrócił na urząd burmistrza, a w 2006 skutecznie ubiegał się o reelekcję.

W wyborach parlamentarnych w 2007 uzyskał mandat poselski z listy Platformy Obywatelskiej. Teraz  jest faworytem walki o fotel burmistrza. Oprócz Namyślaka w szranki stanie także radna niezrzeszona Teresa Ossowska-Szara. Kandydata PiS jeszcze nie poznaliśmy.


Opublikowano w: Wiadomości
Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz