Kolejni pseudokibice z Redy zatrzymani

17 lutego 2012r. | Drukuj

Policja zatrzymała już 9 osób, które brały udział w napadzie na dzieci i rodziców  podczas meczu piłkarskiego  w Redzie. Pseudokibice zaatakowali 12 lutego podczas zawodów  Akademii Piłkarskiej Młodzików Jedynka Reda Cup .

Policja zatrzymała w ciągu kilku dni dziewięciu pseudokibiców podejrzanych o napaść na uczestników dziecięcego turnieju piłkarskiego. Są to mężczyźni w wieku od 20 do 26 lat, mieszkańcy powiatu wejherowskiego. Funkcjonariusze przesłuchali już kilkunastu świadków. Teraz mundurowi ustalają dane kolejnych osób i weryfikują czy miały one związek z tą sprawą. Policjanci z Komisariatu Policji w Redzie i z Komendy w Wejherowie prowadzą dochodzenie w sprawie napaści na uczestników młodzieżowych zawodów piłkarzy Jedynka Reda Cup w niedzielę 12 lutego. Zamaskowani kibole napadli tam na siedmioletnich(!) piłkarzy Lechii Gdańsk i ich rodziców. Zrywali z nich koszulki, szaliki i bili. Wkrótce w hali pojawili się prawdziwi kibice Arki, którzy przepraszali i uspokajali zszokowanych zdarzeniem uczestników imprezy.

fot. lechia2004.futbolowo.pl

W środę i w czwartek policjanci doprowadzali do Prokuratury Rejonowej w Wejherowie zatrzymanych 9 mężczyzn, podejrzanych o niedzielny rozbój w Redzie. Pokrzywdzonym był mężczyzna, opiekun dziecka uczestniczącego w turnieju. Dwóm innym mężczyznom  skradziono wówczas klubowe szaliki. Wobec 8 mężczyzn sąd zastosował dozór policyjny. Najbardziej krewki sprawca, któremu zarzucono przestępstwo rozboju, został aresztowany na 2 miesiące.

 

Akademii Piłkarskiej Młodzików „Jedynka Cup”

 

 


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz