W Gdańsku światowa premiera nowego modelu

11 lutego 2012r. | Drukuj

Szóstą generację BMW serii 3, najpopularniejszego samochodu klasy premium na świecie, pokazano w gdańskim salonie BMW Zdunek. Prezentacja nowego modelu odbyła się w tym samym czasie w Polsce i na świecie.

fot. gk

Setki gości i fotoreporterów, błyski fleszy, kamery i prezentacje – tak wyglądała światowa premiera nowego modelu BMW serii 3. Pierwszym samochodem wjechał do gdańskiego salonu kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc, który zachwalał walory nowej „trójki”. – To wyjątkowy samochód z piękną linią nadwozia i nadzwyczajną technologią, z której korzystałem podczas niedawnego rajdu Paryż-Dakar – powiedział Krzysztof Hołowczyc.

Nowa sportowa limuzyna BMW prezentuje masywną sylwetkę, która stanowi konsekwentną kontynuację stylistyki typowej dla tej marki. Nowy wygląd frontu BMW z płaskimi reflektorami, sięgającymi aż po atrapę chłodnicy BMW, podkreśla dynamikę w stylistyce nowego BMW serii 3. Wymiary szóstej generacji modelu są większe w porównaniu do poprzednika, przy czym oko przyciąga szczególnie szeroki rozstaw kół (z przodu + 37 mm,  z tyłu + 47 mm). Sportową sylwetkę podkreśla również większa długość (+ 93 mm) i większy rozstaw osi (+ 50 mm).

Wnętrze BMW serii 3 Limuzyna oferuje więcej przestrzeni, co w szczególności mogą docenić pasażerowie siedzący z tyłu.  Po raz pierwszy w BMW serii 3 oferowane są różne linie stylistyczne: „Sport Line”, „Luxury Line” oraz „Modern Line”. Każda z tych opcji w niezwykle indywidualny sposób odzwierciedla własne cechy charakteru w nowej sportowej limuzynie BMW.

Podczas prezentacji modelu pokazano dwa egzemplarze z silnikami 320 d o mocy 184 KM. Ceny nowego modelu zaczynają się od 135 tys zł.

Galeria

fot. GK


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu: 4 (dodaj własny »):
 1. andy pisze:

  To była niezła prezentacja, chociaż Hołowczyc nie bardzo wiedział o czym mówi. Samochody za to piękne. Córka Zdunka też :)

 2. olaf pisze:

  Piękna to była 650-tka – i xdrive. Ale cena z kosmosu!!!

 3. al pisze:

  Wow! Wasz tekst znalazł się na stronie BMW promującej nową trójkę. Impreza była fajna, samochody też, ale szkoda, że takie drogieeeee!!!

 4. Piotr pisze:

  Eeetam drogie. Z BMW jest jak z Apple. To filozofia życia :)

Dodaj komentarz