Zawody Pływackie Masters w Rumi

10 lutego 2012r. | Drukuj

Po raz kolejny w Rumi odbędą się zawody pływackie Masters. Celem imprezy jest popularyzowanie pływania oraz promocja miasta Rumia. W zawodach mogą wziąć udział osoby dorosłe. Najmłodszy zawodnik nie może mieć mniej niż 20 lat.

mat. prasowe

Rumia Dystans 2012 odbędzie się na krytej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Rodziewiczówny 8 w sobotę 11 lutego. Zawody podzielone są na sześć konkurencji, w których konkurować będą mężczyźni i kobiety. Dystans do pokonania stylem dowolnym i zmiennym to 400 metrów i 800 metrów. Udział w zawodach wezmą osoby z całej Polski. Podczas zawodów obowiązywać będą przepisy FINA, PZP i zasady organizacji zawodów Masters. Przed zawodami obowiązkowa godzinna rozgrzewka. Uroczyste rozpoczęcie imprezy odbędzie się o godzinie 15:45. Patronat nad impreza objęła burmistrz Elżbieta Rogala- Kończak.

www.625.pl Rumia Dystans 2011


Opublikowano w: Rekreacja i sportWejherowo
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz