Pod Kluką mieszają już pierwsi goście

10 lutego 2012r. | Drukuj

Słupski Hotel Pod Kluką przyjął już pierwszych gości. Do ich dyspozycji oddano 23 stylowe pokoje, a także dwie sale konferencyjne oraz strefę Wellness.

Nowoczesny i stylowy hotel, który powstał tuż obok znanej w Słupsku Karczmy Pod Kluk, przyjął już pierwszych gości. Budowa obiektu trwała niecały rok. W tym czasie powstał obiekt, który oferuje ponad 20 pokoi dla 40 gości, a także 2 sale konferencyjne i salę bankietową na 150 osób.

fot. hotelpodkluka.pl

Hotel stanowi skrzydło znajdującej się obok Karczmy. Tym samym nawiązuje stylem do swojej starszej części, gdyż znajdują się tam m.in. elementy z kamienia i elementy szachulcowe. Jednocześnie zapewnia standardy hotelu czterogwizdkowego, gdyż w każdym pokoju zapewniono m.in. klimatyzację i dostęp do Internetu.

fot. hotelpodkluka.pl

Oba obiekty należą do słupskiej rodziny Stachyrów, która od kilkunastu lat słynie w mieście z prowadzenia restauracji znanej z kuchni staropolskiej i kaszubskiej.


Opublikowano w: SłupskTwój styl z GK
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz