Kolekcja Kaszuby – czyli szałowe torebki z haftem

15 lutego 2012r. | Drukuj

Torebki warszawskiej firmy Goshico z kolekcji „Kaszuby” podbijają Polskę i Europę. Dwie młode projektantki sprzedają niezwykłe akcesoria z etnicznymi wzorami. Kobiety oszalały na ich punkcie!

fot. goshico.pl

Firmę Goshico założyły dwie siostry – Agnieszka i Małgorzata Kotlonek. Projektują damskie torebki, biżuterię, galanterię skórzaną i torby podróżne. Ich etniczne kolekcje podbijają polski i europejski rynek. Wielkim hitem okazała się kolekcja torebek „Kaszuby”. – Te torebki wykonane z filcu, skóry i opatrzone haftem kaszubskim, to prawdziwe arcydzieła – napisała jednak z klientek firmy na Facebooku. – Są wykonywane ręcznie w niewielkim warsztacie, bo pracujemy tylko z kilkoma osobami. Jak wiadomo, bardzo trudno jest o dobrych krawców, a nasze klientki przywiązują dużą wagę do jakości wykończenia produktów – mówi Małgorzata Kotlonek, która zaprojektowała kaszubską kolekcję. Już po kilku tygodniach okazało się, że firma nie nadąża z produkcją – dziś wielu modeli już nie można nabyć (www.goshico.com).

fot. goshico.pl

Obie projektantki wystąpiły niedawno w programie Dzień Dobry TVN, w ramach cyklu „Kobiecy Biznes”. Siostry i założycielkami firmy projektującej torebki i akcesoria z folklorystycznymi nadrukami opowiadały o swoim sukcesie i pokazywały niezwykłe produkty. Ceny torebek: 230-250 zł. Naprawdę fajne!


Opublikowano w: Twój styl z GK
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz