Siarczysty mróz przerwał remont dworca [ZDJĘCIA]

02 lutego 2012r. | Drukuj

Mroźna pogoda przerwała remont dworca kolejowego w Potęgowie. Na szczęście udało się zakończyć prace wewnątrz budynku i podróżni mają gdzie czekać na pociąg.

Od kilku tygodni trwa remont dworca kolejowego w Potęgowie. W pierwszym etapie robotnicy zabrali się za prace wewnątrz budynku. Odnowiono ściany oraz drzwi poczekalni i pomieszczenia gdzie znajduje się kasa. Wtedy też pomieszczenia te były częściowo zamknięte i na pociąg trzeba było czekać na zewnątrz.

fot. gk

– Cieszę się, że udało się skończyć prace w środku. Dzięki temu nie muszę stać na mrozie czekając na pociąg. Szczególnie rano jest bardzo zimno – podkreśla pani Justyna z Potęgowa, która codziennie dojeżdża do pracy w Lęborku.

Obecnie trwają prace polegające na odnowieniu elewacji dworca. Budowlańcy skuli stary tynk. Niemniej dalszy etap utrudniają duże mrozy, które uniemożliwiają prace na powietrzu.

fot. gk


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz