Zawodnicy z całego świata w Ergo Arenie

31 stycznia 2012r. | Drukuj

Halowe Mistrzostwa Świata w Lekko Atletyce (LA) planowane są na 2014 rok. W czasie mistrzostw Ergo Arenę odwiedzi około 1000 zawodników i 400 przedstawicieli narodowych federacji LA. Już dziś Sopot promuje się na światowej arenie.

www.wikipedia.pl

Prezydent Sopotu Jacek Karnowski i Kamil Kukułka – przedstawiciel Ergo – Areny, pod koniec stycznia przebywali w Istambule w czasie Tureckich Mistrzostw w LA. Delegacja Sopotu spotkała się z szefostwem Międzynarodowej Federacji Lekkiej Atletyki IAAF, przedstawicielami agencji reklamowej DENTSU – zarządzającej prawami marketingowymi największych imprez w Światowej lekkoatletyce oraz przedstawicielami Tureckiego Związku LA. Rozmawiano o sprawach organizacyjnych, podziału kosztów, technicznych (budowa specjalnej bieżni) i sponsoringowych Mistrzostw Świata, w kontekście planowanych na 2014 rok w Sopocie, w Ergo Arenie Halowych Mistrzostw Świata w LA.

Omówiono także możliwość promocji wydarzenia w Sopocie podczas mistrzostw w Istambule, Moskwie i w czasie innych wydarzeń lekkoatletycznych w kalendarzu IAAF. – Podczas marcowych Mistrzostw w Istambule, na zakończenie odbędzie się symboliczne przekazanie flagi Mistrzostw Sopotowi – mówi prezydent Karnowski – W Istambule rozpoczynamy także promocję Sopotu, będziemy obecni w materiałach prasowych, dostaniemy miejsce na branding sopocki na trybunie głównej. To bardzo ważne, gdyż planuje się, że imprezę w Turcji obejrzy przed telewizorami na całym świecie ok. 140 mln ludzi!Omawialiśmy także kwestie podobnej promocji podczas Mistrzostw Świata w LA w Moskwie oraz we wszystkich materiałach IAAF, a także w Internecie. W Sopocie wystąpi około 1000 zawodników i odwiedzi nas ok. 400 przedstawicieli narodowych federacji LA. Halowe Mistrzostwa Świata w Sopocie zaplanowane są na 7-9 marca 2014 roku.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz