Szwedzi znaleźli coś niezwykłego na dnie Bałtyku

29 stycznia 2012r. | Drukuj

Na dnie Morza Bałtyckiego szwedzcy poszukiwacze skarbów znaleźli nietypowy obiekt o ogromnych rozmiarach – informuje telewizja CNN. – Początkowo myślałem, że to jakiś niezidentyfikowany obiekt latający – mówi jeden z odkrywców Peter Linberg.

fot. gk

Niezwykłe znalezisko na dnie Morza Bałtyckiego na razie owiane jest tajemnicą. – Zajmuję się tym od prawie 20 lat i na dnie morza znajdowałem już rożne rzeczy, jednak nigdy nie widziałem czegoś takiego – kontynuuje Lindberg. Obiekt znaleziony przez poszukiwaczy ma aż 60 metrów średnicy, 400 metrów długości i kształt walca. Nie wiadomo jeszcze czym jest znaleziony przez poszukiwaczy skarbów obiekt.

Linberg i jego załoga mają kilka hipotez odnośnie jego pochodzenia. Niewykluczone, że badacze trafili na zatopioną łódź podwodną lub element bardzo dużego statku.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Karol pisze:

    Albo ruscy po cichu kolejny rurociag buduja.

Dodaj komentarz