Konkurs na nazwę centrum handlowego

27 stycznia 2012r. | Drukuj

Regionalne Centrum Handlowe w Pawłówku koło Chojnic jest w fazie projektowania. Inwestor Rank Progress SA wyszedł z propozycją aby nazwa Centrum był wymyślona przez mieszkańca gminy Chojnice.

fot. Rank Progress

W pierwszym etapie ma być zrealizowany największy w regionie market budowlany oraz galeria handlowa. W sumie całe centrum ma mieć ok. 40 000 mkw powierzchni i parking na 1300 miejsc. Inwestor wraz z władzami miasta Chojnice ogłosili konkurs na nazwę obiektu. Osoba która wygra otrzyma nagrodę pieniężną a pomysł na nazwę galerii z pewnością zawiśnie na budynku.

– „Warto dobrze zastanowić się nad swoją propozycją, gdyż formularz można wypełnić tylko raz. Czasu jest jeszcze dużo, ale lepiej nie czekać na ostatnią chwilę – jeśli bowiem pomysły na nazwę będą się powtarzały, pierwszeństwo ma ten z wcześniejszą datą” – tłumaczy Halina Wyborska, Rzecznik Prasowy Rank Progress SA. Każdy kto wypełni formularz konkursowy może w nim wziąć udział. Znajduje się on na stronie Urzędu Gminy w Chojnicach. Pomysły można przesyłać do 17 lutego bieżącego roku.


Opublikowano w: ChojniceRegion
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz