Niania przez rok dorobiła się prawie 40 tysięcy

25 stycznia 2012r. | Drukuj

44 letnia opiekunka do dziecka przez rok okradała rodziców dziecka, którym się opiekowała. Pod nieobecność właścicieli mieszkania, nieuczciwa niania wielokrotnie kradła gotówkę z ich mieszkania. Łącznie Gdynianka w ten sposób wyniosła ponad 37 tys. złotych.

www.sxc.hu

Na początku stycznia ubiegłego roku 44 – letnia mieszkanka Gdyni zatrudniła się jako opiekunka do dziecka. Szybko zorientowała się, że rodzina u której pracuje posiada oszczędności. Systematycznie wykradała pieniądze z mieszkania, pod nieobecność właścicieli. Rodzice dziecka, którym opiekowała się nieuczciwa niania nie podejrzewali, że mają do czynienia ze złodziejką, dlatego nie starali się jej kontrolować ani sprawdzać. Przed zatrudnieniem nie weryfikowali też referencji kobiety. Dopiero po upływie roku zaczęli zauważać, iż część ich oszczędności wyparowała z mieszkania.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Karwinach zatrzymali 44 – letnią nianię. Kobieta przyznała się do dokonywanych kradzieży. W jej mieszkaniu policjanci odzyskali część gotówki. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz