Wikęd Luzino zwycięzcą Luzińskiej Ligi Halowej

24 stycznia 2012r. | Drukuj

W sobotę 21 stycznia 2012 roku na Hali Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie odbyła się uroczystość zakończenia Luzińskiej Ligi Halowej 2011/12.

fot. nadesłane

W rozgrywkach organizowanych przez Sylwestra Piątka i Adama Olejniczaka z GOSRiT Luzino po  raz kolejny najlepszą drużyną z kompletem zwycięstw okazał się Wikęd Luzino, który w ostatniej kolejce pokonał Autotrans Szemud 5:1. Drugim zespołem ligi  został zespół  WAGA Luzino . Drużyna sponsorowana przez Pana Piotra Waga została pokonana tylko przez Wikęd.  Najlepszy zespół ligi otrzymał w nagrodę Puchar ufundowany przez Pana Jarosława Wejera Wójta Gminy Luzino oraz sprzęt sportowy  zakupiony przez Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie.

Warto dodać, że w uroczystości brali udział sponsorzy dwóch najlepszych zespołów, Pan Piotr Waga z WP Usługi Budowlane oraz Pan Rafał Kędziora z firmy WIKĘD. Królem strzelców ligi bezapelacyjnie z dorobkiem 35 bramek został Adam Miotk z drużyny Waga Luzino, najlepszym bramkarzem wybrano Michała Katzor z Wikęd Luzino, a najlepszym zawodnikiem Przemysława Parchem z Autotrans Szemud.

Kolejność końcowa Luzińskiej Ligi Halowej 2011/12:
1 Wikęd Luzino
2 Waga Luzino
3 Autotrans Szemud
4 Pot Or Not
5 Korbowód/ el professional Bożepole
6 Robex Zatorze Lębork
7 Sołecka Kębłowo
8 Elektro Team
9 KKS Orle
10 GKS Linia II
11 GKS Linia
12JWDąbrówka

fot. nadesłane

Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie


Opublikowano w: Piłka nożnaWejherowo
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz