Amatorzy pod siatką – ósma kolejka ALS

24 stycznia 2012r. | Drukuj

Za nami ósma i zarazem przedostatnia kolejka rundy zasadniczej rozgrywek siatkarzy amatorów w Lęborku. 12 lutego rozegrana zostanie ostatnia kolejka, a osiem najlepszych zespołów awansuje do fazy paly-off.

fot. Marcin Klukowski

Pierwsze mecze ósmej kolejki zakończyły się wynikami 2:0. Pewne zwycięstwo odnieśli zawodnicy Skojan Team Puck pokonując, AZS Lębork który jest już bez szans na awans do dalszych rozgrywek. Kolejnym zwycięskim zespołem był Melange, który pokonał drużynę Bojan Żubry.

Dwa pozostałe mecze były bardziej wyrównane i potrzebowały rozegrania trzech setów do wyłonienia zwycięzcy. Jednostka Wojskowa Lębork wygrała pierwszy set po wyrównanej walce, w drugim Wojskowi zostali rozbici przez Tom Blok Wejherowo, trzeci set był wyrównany i zakończył się na korzyść JW Lębork.

Pojedynek pomiędzy Mechaniolem a KS Baza 44 był również wyrównany. W trzecim secie obie drużyny miały szanse na zwycięstwo, udało się to zespołowi Mechaniol i to oni zwycięsko zakończyli rozgrywki przedostatniej kolejki ALS.

Sytuacja w tabeli zrobiła się bardzo interesująca. Trzy pierwsze zespoły mają równą ilość zdobytych punktów i trzeba poczekać do ostatniej kolejki, aby poznać zwycięzcę rundy zasadniczej. Obecnie pierwszy jest zespół Jednostki Wojskowej Lębork, który ma lepszy bilans setów.

Tabela po 8 kolejce:
1       Jednostka Wojskowa Lębork
2       BAZA 44
3       Romek Lębork
4       SKOJAN Team Puck
5       Melange
6       Bojan Żubry
7       Mechaniol Team
8       TOM BLOK Wejherowo
9       AZS Lębork

Marcin Klukowski


Opublikowano w: LęborkRekreacja i sport
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz