W Słupsku chcą odwołania prezydenta

22 stycznia 2012r. | Drukuj

Mieszkańcy Słupska chcą zwołania referendum w sprawie odwołania obecnego Prezydenta Słupska Macieja Kobylińskiego. Słupszczanie obawiają się rosnącego zadłużenia miasta.

www.wikipedia.pl

Wątek z odwołaniem prezydenta rozpoczął internauta, który umieścił na forum wpis zatytułowany “Referendum lokalne“ z podtytułem “Weźmy się za załatwienie naszych lokalnych spraw.” Temat spodobał się kolejnej osobie, która popiera pomysł i aktywnie się włącza. Jarosław Madej stworzył stronę internetową na której wspiera inicjatywę. – Nie będzie ona jednak poświęcona wyłącznie tej inicjatywie, ale poruszała wszystkie inne problemy mieszkańców Słupska. Jeżeli uda się doprowadzić do referendum, to poza pytaniem, czy jesteś za odwołaniem Kobylińskiego, powinno zawierać cały zestaw pytań w których mieszkańcy naszego miasta, mogliby opowiedzieć się za jakimi kierunkami rozwoju Słupska się opowiadają – zapowiada Madej. Pod wnioskiem o przeprowadzeniu referendum w Słupsku musiałoby podpisać się 7750 osób. Poki co trwa dyskusja na forum, gdzie nie brakuje zwolenników jak i przeciwników prezydenta Słupska. Także została uruchomiona wspomniana strona www.referendum.slupsk.pl.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz