Zgrupowanie Polonii Warszawa na Kaszubach

21 stycznia 2012r. | Drukuj

Przez pięć styczniowych dni w Gniewinie trenował zespół polskiej ekstraklasy. Polonia Warszawa zachwycona jest warunkami obiektu sportowego, jaki reprezentuje Gniewino na Pomorzu.

www.gniewino.pl

Centrum pobytowe w Gniewinie wraz z hotelem Mistral Sport i obiektami sportowymi wybrali na czas Euro 2012 drużyna mistrzów świata i Europy. Wiadomość o wyborze bazy treningowej przez Hiszpanów przyciągnęła rodzime drużyny. Na początku roku, od 9 do 13 stycznia swoje trenowała Polonia Warszawa. – Rezydujący w Hotelu Mistral Sport piłkarze, działacze i sztab szkoleniowi w samych superlatywach wypowiadali się na temat warunków jakie zastali na miejscu – informuje Gmina Gniewino.

Piłkarze trenowali na boisku głównym, pełnowymiarowym boisku sztucznym oraz w hali widowiskowo – sportowej. – Jestem jak najbardziej zadowolony. Mieliśmy wyśmienite warunki i do pracy, i do wypoczynku. To, co zaplanowaliśmy, zrealizowaliśmy nawet nie w stu, a w stu dziesięciu procentach. Trzeba się cieszyć, bo ten tydzień dał nam naprawdę dużo – powiedział na temat zakończonego zgrupowania w Gniewinie trener Polonii, Jacek Zieliński.

www.gniewino.pl

Wśród obecnych na zgrupowaniu warszawskiej drużyny byli m. in. aktualni i byli reprezentanci Polski: Tomasz Jodłowiec, Maciej Sadlok, Łukaz Trałka, Marcin Baszczyński czy też Radosław Majdan. Z drużyną Polonii trenował również ich nowy nabytek Aviram Baruchyan. Warszawska drużyna zgrupowanie zakończyła sparingiem z gdyńska Arką. Mecz rozegrali na stadionie narodowym rugby w Gdyni.

www.gniewino.pl


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz