Zbuduj najładniejszą szopkę

17 listopada 2010r. | Drukuj

Najładniejszą szopkę bożonarodzeniową wybierze jury konkursu ogłoszonego przez Centrum Kultury i Promocji we Władysławowie. Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych.

Zadaniem uczestników jest wykonanie szopki statycznej bądź ruchomej. Organizatorzy dopuszczają dowolny materiał, z tym że zalecany jest materiał naturalny – sznurki jutowe, len i rośliny.

W ocenie prac brane  pod uwagę będzie przede wszystkim nawiązanie do tradycji, architektura, figurki, kolorystyka, nowatorstwo, dekoracyjność i ogólne wrażenia artystyczne.

Prace należy składać do dnia 8.12.2010 r. do godz. 12.00 w siedzibie Centrum Kultury i Promocji we Władysławowie. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas Zabawy z Mikołajem w UM we Władysławowie w dniu 12.12.2010 r.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaPuck
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz