Grecy rezygnują z BMW, więc kupią je Pomorzanie

21 stycznia 2012r. | Drukuj

Kilkadziesiąt nowych  samochodów marki BMW przybyło do Gdańska prosto z… Grecji. Okazuje się, że z powodu kryzysu Grecy przestali kupować luksusowe pojazdy. Dealer BMW Zdunek kupił cały transport „jedynek” z dużą bonifikatą. Już można je kupić w gdańskim salonie.

fot. chcekupicauto.pl

W Grecji samochody marki BMW przestały się sprzedawać już od początku ubiegłego roku. Kryzys  sprawił, że w sprzedaży są jeszcze nowe samochody wyprodukowane w 2010 roku. Na placach zalegają setki aut, w tym wiele „jedynek”  sprzed dwóch lat. Problem w tym, że w 2011 roku na rynku pojawił się nowy model BMW 1, a na wycofane modele nie ma w ogóle nabywców. Salon z Gdańska BMW Zdunek, który jest obecnie jedynym dealerem tej marki w Trójmieście, zamówił kilkadziesiąt „jedynek” z 36-procentową bonifikatą. Na razie nie wiadomo jaką cenę będą miały „stare” modele w gdańskim salonie. Według cennika najtańsze nowe BMW 1 kosztuje 99 tys. zł. Pierwsze samochody z obniżoną ceną już przybyły do Gdańska z Grecji. Wszystkie są w kolorze szarym.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz