Zaginiona kobieta odnaleziona martwa na plaży

19 stycznia 2012r. | Drukuj

Ciało kobiety, której poszukiwania wczoraj rozpoczęła słupska policja, zostało odnalezione na plaży w okolicach Poddąbia. Funkcjonariusze wstępnie wykluczyli udział osób trzecich. Trwa ustalanie przyczyn śmierci 50-latki.

fot. sxc.hu

Sygnał o martwej kobiecie na plaży, policjanci otrzymali w czwartek rano od spacerujących tam osób. Nie znaleziono śladów, które mogłyby sugerować, że ciało zostało wyrzucone przez morze. Brak także poszlak zewnętrznych, sugerujących udział innych osób. Przyczyny śmierci mają wykazać dalsze czynności policjantów.

Ewa Maciejewska wyszła z domu przedwczoraj około godziny 15. Autobusem jechała do lekarza w Ustce. W mieszkaniu zostawiła telefon, a klucze oddała sąsiadce, która miała zaopiekować się psem do powrotu męża. Ten, gdy żona nie wracała długo do domu, zawiadomił policję. Do lekarza nigdy nie dotarła.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz