Kolejki SKM jeżdżą już regularnie

20 stycznia 2012r. | Drukuj

Tor SKM w kierunku Gdyni Głównej na odcinku Gdańsk Główny – Gdańsk Wrzeszcz z powodu awarii został wczoraj (19.01) zamknięty. Pociągi jeździły nieregularnie. Sytuacja miała potrwać do soboty 21 stycznia do godziny 4:00. Dziś już wiadomo, że awarię usunięto wcześniej.

fot. SKM

Awaria infrastruktury torowej, na wysokości przystanku osobowego Gdańsk Politechnika, została usunięta. Od godziny 9.55 (20.01.12r.), pociągi SKM kursują po obu torach pomiędzy przystankiem osobowym Gdańsk Politechnika a stacją Gdańsk Główny. Rozkładowy ruch pociągów powinien zostać przywrócony do godziny 11.00 (20.01.12r.).

Aktualizaja 19.01.2012

Z powodu awarii infrastruktury torowej na wysokości przystanku Gdańsk Politechnika, pociągi SKM kursują nieregularnie. Z Wejherowa w kierunku Gdańsk Wrzeszcz i z powrotem mogą wystąpić kilkuminutowe opóźnienia. Od przystanku Gdańsk Wrzeszcz do Gdańska Głównego, SKM kursuje wahadłowo z częstotliwością co około 20 minut. Bilety ważne na przejazd w pociągach SKM, na odcinku Gdańsk Główny – Gdańsk Oliwa są honorowane w autobusach i tramwajach ZTM Gdańsk – informuje PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o.o.

W poszczególnych godzinach nocnych zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa. Nie kursować będą pociągi O godzinie 00:45 i 3:45 Gdańska Głównego w kierunku do Wejherowa oraz o godzinie 01:05 Gdańska Wrzeszcza w kierunku Gdańska Głównego. Usuniecie awarii i związane z tym nieregularne kursowanie pociągów SKM, może potrwać do dnia 21 stycznia (sobota) do godziny 04:00.


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz