Łebnianie pożegnają choinkę

19 stycznia 2012r. | Drukuj

W najbliższą niedzielę łebianie symbolicznie pożegnają choinkę, którą sami ubrali przed Świętami Bożego Narodzenia. To także okazja do rozstania się z drzewkami, które stoją jeszcze u nas w domu.

Kolejna społeczna inicjatywa łebskich urzędników i Stowarzyszenia Forum Turystyczno-Gospodarczego w Łebie. W najbliższą niedzielę 22 stycznia o godz. 16.00 przy ul. Tysiąclecia w Łebie odbędzie się symboliczne pożegnanie tegorocznej choinki miejskiej, która przez kilka tygodni zdobiła miasto. Drzewko było o tyle wyjątkowe, iż mieszkańcy wspólnie przystroili je ozdobami.

fot. materiały organizatora

Organizatorzy zachęcają także do przynoszenia swoich choinek z domu.

– Każdy łebianin, który zechce rozstać się ze świątecznym drzewkiem, będzie mógł je przynieść i spalić wraz z choinką, którą wspólnie ubieraliśmy przed Świętami Bożego Narodzenia. – zaprasza Paweł Dąbrowski, Asystent Burmistrza Miasta Łeby – Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w pożegnaniu drzewek bożonarodzeniowych.

fot. archiwum


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz