Koncertowe kolędowanie

19 stycznia 2012r. | Drukuj

Pomimo iż święta są za nami, to w dalszym ciągu do atmosfery świąt możemy powrócić. Jak co roku w kościele pw. św. Stanisława Kostki w Wejherowie odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu chórów z Wejherowa i regionu.

www.wejherowo.pl

Prezydent Wejherowa, Wejherowskie Centrum Kultury i proboszcz parafii p.w. św. Leona Wielkiego Marian Dettlaff zapraszają na coroczny koncert kolęd w wykonaniu chórów z Wejherowa i regionu. Koncert odbędzie się w niedzielę 22 stycznia w kościele pw. św. Stanisława Kostki w Wejherowie. Początek o godzinie 16.00.

Wystąpią: Chór Szkoły Muzycznej I st. im. Fryderyka Chopina w Wejherowie, Chór Męski „Harmonia” z Wejherowa, Stowarzyszenie Chór „Lira” im. ks. St. Ormińskiego z Rumi (na zdjęciu), Chór Świętojański przy parafii Św. Jana z Kęt w Rumi, Zespół Wokalny Art.’n’Voices z Wejherowa, Towarzystwo Śpiewacze im. Jana Trepczyka z Wejherowa i Chór Żeński „Gaudeamus” z Wejherowa.

Chór Lira

Chór "Lira"


Opublikowano w: Kultura i edukacjaWejherowo
Tagi: , , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz