Ciało w zaparkowanym samochodzie

18 stycznia 2012r. | Drukuj

Dzisiaj w godzinach porannych na Os. Sportowa w zaparkowanym samochodzie na ul. Łasaka w Lęborku znaleziono ciało 42-letniego mężczyzny, jak się później okazało mieszkańca gminy Nowa Wieś Lęborska.

fot. policja.pl

Mimo iż cała sytuacja była bardzo tajemnicza, wśród mieszkańców osiedla rodziły się różne spekulacje. Prawdopodobnie przyczyna śmierci była naturalna i policja wyklucza wstępnie udział osób trzecich. Mężczyzna zmarł prawdopodobnie na zawał serca, gdy przyjechał wykonać prace remontowe w jednym z mieszkań przy ul. Łasaka.

Właściciel lokalu w którym miały być przeprowadzone tego typu prace, zniecierpliwiony długim czekaniem na pracownika wyjrzał przez okno i zobaczył samochód, którym przyjechał 42-latek. Postanowił zejść na dół by zobaczyć co było powodem spóźnienia. Ujrzał właściciela pojazdu opartego o kierownicę pojazdu.

– Prokurator odstąpił od prowadzenia postępowania w tej sprawie, ponieważ wszystko wskazuje no to, że zgon nastąpił z przyczyny naturalnej, z naszej strony zabezpieczyliśmy ślady i będziemy prowadzić postępowanie w tej sprawie. Czekamy również na przeprowadzenie sekcji zwłok – informuje Daniel Pańczyszyn, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lęborku.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz