Wypadek w Gdyni. Jedna osoba nie żyje [WIDEO]

17 stycznia 2012r. | Drukuj

Do śmiertelnego wypadku doszło około godziny 7:00 rano. Na ulicy Hutniczej w Gdyni samochód ciężarowy zderzył się czołowo z samochodem osobowym.

www.pomorska.policja.gov.pl

Na wysokości sklepu Makro, dzisiaj rano doszło do tragicznego wypadku. 43 – letni mężczyzna samochodu osobowego zginął na miejscu. Z nieustalonych przyczyn samochód Daewoo Lanos jadący w kierunku Estakady Kwiatkowskiego zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z TIR-em. Na miejscu przeprowadzono oględziny z udziałem prokuratora i biegłego lekarza oraz policyjnego technika. Oba pojazdy uczestniczące w wypadku zostały zabezpieczone w celu wykonania specjalistycznych badań. Policjanci ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Ulica Hutnicza była zamknięta do godziny 10:30. Z Rumi w kierunku Gdyni można było dojechać ulicą Morską, równoległą do ulicy Hutniczej.

Film

[youtube_sc url=http://www.youtube.com/watch?v=uQNs1RmLFps]


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz