Puchar Burmistrza Łeby 2012 w wędkarstwie morskim

18 stycznia 2012r. | Drukuj

Już w najbliższy weekend w Łebie rozegrane zostaną zawody w wędkarstwie morskim z kutrów o „Puchar Burmistrza Łeby”, zaliczane do klasyfikacji Grand Prix Polski 2012. W naszym kurorcie zmierzą się najlepsi  wędkarze z całego kraju.

Z uwagi na niesprzyjające prognozy metereologiczne na najbliższy weekend, organizatorzy zawodów o „Puchar Burmistrza Łeby 2012” w wędkarstwie morskim z kutrów odwołali wydarzenie, wyznaczając NOWY TERMIN 4-5 luty 2012r.

fot. Flickr - hep

Uroczyste otwarcie zawodów w piątek o godzinie 19:00 w OW Lech. W sobotę odbędzie się pierwsza tura rozgrywek, po której ogłoszone zostaną wyniki. W niedzielę wędkarze zmierzą się w drugiej turze, a wieczorem nastąpi uroczyste zamknięcie rywalizacji oraz wręczenie nagród.

Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji indywidualnej. Wezmą w nich udział wyłącznie posiadacze licencji sportowej w dyscyplinie morskiej. Prawo startu otrzymali zawodnicy z pierwszych 50 miejsc w klasyfikacji końcowej Grand Prix Polski 2011 oraz Mistrzostw Polski 2011 r. w dyscyplinie morskiej. Pozostali zgłoszeni przez Okręgi lub Kluby PZW zapisywani byli według kolejności zgłoszeń.

Udział w zawodach nie jest tani. Opłata startowa wynosi 520 zł i obejmuje koszty m.in. dwudniowego wyjścia kutrami w morze, spotkania integracyjnego, upominków okolicznościowych czy diet sędziowskich.

Organizacją imprezy zajął się Wieloselekcyjny Wędkarski Klub Sportowy „Słupia”.

Tagi: , , , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz