Młodzi Pogoniści na turnieju Zina Cup 2012 w Redzie

16 stycznia 2012r. | Drukuj

25 strzelonych goli i 5 straconych to bilans drużyny Pogoni Lębork rocznika 1997, która 14 i 15 stycznia br. uczestniczyła w turnieju piłki nożnej ZINA CUP 2012 w Redzie.

fot. pogon.lebork.pl

Podczas dwudniowego turnieju podopieczni Andrzeja Kaufmanna rewelacyjnie zagrali w sobotę, pewnie wygrywając swoją grupę. W niedzielę nie było już tak dobrze. W rezultacie Pogoń zajęła 7. miejsce w turnieju.

Tytuł najlepszego bramkarza zdobył Dariusz Baranowski z Pogoni Lębork. O włos od tytułu najlepszego strzelca turnieju był Karol Staniszewski, który z bilansem 9 strzelonych goli musiał uczestniczyć w dogrywce rzutów karnych z dwoma zawodnikami Jezioraka. Po karnych tytuł przypadł zawodnikowi z Iławy.

– Bardzo zadowolony byłem z sobotniej gry, chłopcy byli nie do zatrzymania. W niedzielę wyniki były kontaktowe, zabrakło jednak trochę szczęścia i wytrzymałości fizycznej – krótko podsumował turniej trener Andrzej Kaufmann.

Drużyna Pogoni w turnieju wystąpiła w składzie: Dariusz Baranowski, Patryk Grzebiela, Mateusz Bartosiak, Sebastian Kasprolewicz, Karol Staniszewski, Patryk Szarkiel, Michał Buś, Sebastian Potrykus, Radosław Kwiatkowski, Dominik Decyk i Mikołaj Kamionka.

Klasyfikacja końcowa turnieju Zina Cup 2012 rocznik 1997

1. Jeziorak Iława
2. Jedynka II Reda
3. Jedynka Reda
4. Victoria Bartoszyce
5. Zatoka Braniewo
6. SMS Słupsk
7. Pogoń Lębork
8. Bałtyk Gdynia
9. Cisowa Gdynia
10. Bałtyk II Gdynia
11. Gedania Gdańsk
12. Sparta Szamotuły
13. Sapa Rumia
14. Czarni Pruszcz Gdański


Opublikowano w: LęborkPiłka nożna
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz