Biuro poselskie Roberta Biedronia otwarte

16 stycznia 2012r. | Drukuj

Kolejny poseł z listy gdyńsko-słupskiej zadomowił się w Słupsku. Wczoraj swoje biuro poselskie otworzył poseł Robert Biedroń.

W niedzielę, 15 stycznia Poseł na Sejm RP Robert Biedroń oficjalnie otworzył swoje biuro poselskie w Słupsku. Na uroczystość przybyło wielu zwolenników posła, którzy nie mogli pomieścić się w nowo otwartych biurach.

– Witamy w Słupsku i życzę, aby udało się Panu wywalczyć dla naszego regionu jak najwięcej dobrego – mówił prezydent Kobyliński.

fot. Paweł Lewandowski

Poseł Zbigniew Konwiński związany z Platformą Obywatelską zadeklarował pomoc. – Nie wiem czy uda nam się działać wspólnie na gruncie politycznym, ale z pewnością deklaruję pomoc w zaznajomieniu się z problemami regionu słupskiego – obiecywał poseł Konwiński.

Słupskie biuro Roberta Biedronia mieści się przy ulicy Sienkiewicza 7 lok. 8. Już wiadomo, że poseł będzie pełnił przynajmniej dwa dyżury w miesiącu. Na co dzień w godzinach otwarcia do dyspozycji mieszkańców będą bliscy współpracownicy posła.

– Bardzo liczę na współpracę ze wszystkimi samorządowcami i mieszkańcami powiatu słupskiego. Chcę być obecny w życiu regionu słupskiego i pomocny w wielu sprawach. Już dziś zapraszam na moje dyżury wszystkich zainteresowanych. Mam nadzieję, że będzie wiele okazji do częstych spotkań – deklarował poseł Biedroń.

Paweł Lewandowski


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu: 3 (dodaj własny »):
 1. Janek pisze:

  Czy poseł Biedroń odbiera pocztę Mailową na portalu sejmowym. Bo ja czekam na odpowiedź ponad 2 tygodnie

 2. Igor pisze:

  Poczte sejmową obsługują jego asystenci…
  bezpośrednio do p. Posła możesz pisać na [email protected]
  pozdrawiam!

 3. wlasne pisze:

  swietny wystep z kubusiem hehe!!!wie czego chce nie wstydzi sie tego kim jest ani co chce zmienic w polsce!jest dowciapny i ciebie kubusiu biedroneczka na lopateczki polozyla!!!i jak to bylo nie mierzymy ludzi czym??szkoda ze polacy sa tak religijni i mierza miara wieksza EU:ZAPOMNIALAM TO NIE TA LIGA BO W NIEMCZEC NORMA W ANGLI NORMA ALE NIE W polsce.bo TYLKO TU BRAK AKCEPTACJI I WYZWAN POZDRAWIAM

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze