Grand Prix Pilzna dla Wrońskiej

14 stycznia 2012r. | Drukuj

Paula Wrońska, reprezentująca klub LOK Lider-Amicus Lębork wygrała dzisiaj Grand Prix Pilzna w strzelectwie w konkurencji karabinu pneumatycznego. Świetnie na zawodach wypadły także inne reprezentantki naszego kraju.

fot. archiwum klubu LOK Lider-Amicus Lębork

Paula Wrońska udziałem w GP Pilzna zapoczątkowała swoje starty w strzelectwie seniorskim. Wcześniej odnosiła wiele sukcesów w zawodach juniorskich, na skalę kraju i Europy. Zwycięstwo w czeskich zawodach otwiera przed nią możliwość powołania na lutowe Mistrzostwa Europy, które odbędą się w fińskim Verumaki. Jednak do tego potrzebny jest jeszcze udany występ w zawodach międzynarodowych w Monachium.

– Wierzę, że praca jaką włożyliśmy w listopadzie i grudniu przyniesie oczekiwane wyniki zarówno w sezonie pneumatycznym jak i kulowym – powiedział Robert Biczkowski, trener LOK Lidera-Amicus Lębork, który obecnie przebywa z młodzieżą na zawodach w Wilnie.

Druga na podium GP Pilzna była Sylwia Bogacka (Gwardia Zielona Góra) – która w Czechach zwyciężyła w piątek w tej samej co Paula konkurencji – a trzecia Agnieszka Nagay (Orzeł Łódź). W finale walczyły także reprezentujące klub Śląsk Wrocław Renata Mauer-Różańska – zajęła szóstą lokatę oraz Karolina Kowalczyk, która ostatecznie zajęła siódme miejsce.


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz