Chcieli wyłudzić pieniądze udając policjantów

13 stycznia 2012r. | Drukuj

Kreatywność oszustów nie zna granic. Przy pomocy podrobionej legitymacji oraz odznaki policyjnej, dwóch mężczyzn próbowało wyłudzić pieniądze od mieszkanki Gdyni.

fot. archiwum

Kryminalni z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu zatrzymali dwóch mężczyzn podszywających się pod policjantów.  Do 38 – letniej mieszkanki miasta, podeszło dwóch mężczyzn w cywilnych ubraniach. Powiedzieli jej, że są policjantami, pokazali legitymację oraz odznakę służbową. Oświadczyli kobiecie, że jest ona podejrzana o popełnienie przestępstw i będzie zatrzymana. Jednocześnie stwierdzili, że za 10 tys. złotych, mogą ją puścić wolno i zapomnieć o sprawie. Kobieta umówiła się z bandytami na przekazanie pieniędzy, jednocześnie informując o całym zajściu policję.

Policja informuje. Od 1 stycznia 2012 roku obowiązują nowe wzory legitymacji policyjnych. Wyglądem przypominają te dotychczas używane, mają jednak więcej zabezpieczeń. Policjanci będą się nimi posługiwać przez trzy kolejne lata.

policyjni.gazeta.pl

 

policyjni.gazeta.pl


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz