3000 zł za pomoc w ujęciu sprawcy napadu na bank

13 stycznia 2012r. | Drukuj

Nagrodę 3 tys. zł wyznaczyła lęborska policja za pomoc w ujęciu sprawcy napadu na placówkę bankową, do którego doszło w minioną środę w Lęborku. Policja w dalszym ciągu oczekuje także na pomoc w ujęciu sprawcy lipcowego napadu na bank w Lęborku.

W środę 11 stycznia mężczyzna wszedł do agencji bankowej przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie ok. godziny 14:00. W ręku trzymał przedmiot, który kształtem przypominał nóż. Kazał kasjerce, aby ta wydała mu wszystkie pieniądze. W momencie gdy do pomieszczenia wszedł inny pracownik banku, zaskoczony napastnik postanowił zrezygnować z rabunku i uciekł.

fot. gk

Mężczyzna miał około 160 cm wzrostu i był ubrany w charakterystyczną kurtkę w „ciapki”. Policja prosi o kontakt pod numerem 997 wszystkie osoby, które są w stanie pomóc w znalezieniu sprawcy napadu. Za pomoc w ujęciu sprawcy czeka nagroda w wysokości 3 tys. zł.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz