Włamywacz zatrzymany z łupem w rękach

12 stycznia 2012r. | Drukuj

Policja złapała 24-letniego mężczyznę, który włamał się i okradł dom jednorodzinny w Wejherowie. Złodziej został zatrzymany na gorącym uczynku, gdy wynosił z niego fotele.

www.wejherowo.policja.gov.pl

Do zdarzenia doszło w Wejherowie na ulicy Kwiatowej przed godziną 19:00. 24-letni mężczyzna wykorzystując nieobecność domowników, wyważył okno i wszedł do domu, skąd wyniósł dwa fotele. Gdy wychodził z domu wraz z swoim łupem został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego.

Włamywacz był już znany policjantom, gdyż wcześniej odpowiadał karnie za przestępstwo rozboju. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj został przesłuchany i usłyszał zarzuty. W najbliższym czasie sprawca stanie przed sądem za kradzież z włamaniem do domu. Teraz podejrzanemu grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz