MONOPOL nakręci klip w Lęborku

12 stycznia 2012r. | Drukuj

Oryginalna impreza w lęborskim klubie Fashion&Fame. Już za tydzień popularna grupa MONOPOL nakręci tu teledysk do swojego nowego teledysku Monaco. Jest szansa na to, aby znaleźć się w klipie.

Lęborski klub Fashion&Fame szykuje niepowtarzalną imprezę dla miłośników grupy MONOPOL oraz dla wszystkich tych, którzy chcieliby pokazać się w teledysku wyświetlanym później na antenach popularnych stacji muzycznych.

fot. fashion&fame.pl

W piątek 20 stycznia Fashion&Fame zaprasza na imprezę, podczas której kręcone będą ujęcia wykorzystane później w teledysku grupy MONOPOL znanej z takich singli jak chociażby „Zodiak na Melanżu”, czy „Lans”. Teraz grupa ta szykuje nowy klip Monaco.

Impreza poprzedzona zostanie castingiem, podczas którego mogą sprawdzić się wszyscy chętni do udziału w teledysku. Casting 19 stycznia również w klubie.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz