Dzieciaki skorzystają z lodowiska za darmo

10 stycznia 2012r. | Drukuj

Opracowany w lęborskim urzędzie miejskim projekt pod hasłem „Lębork zimowo na sportowo – 2012” otrzymał dofinansowanie ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w wysokości 31 tys. zł. Dzięki temu uczniowie będą mogli korzystać z miejskiego lodowiska za darmo.

fot. sxc.hu

Część zadań finansowana będzie z budżetu miasta za kwotę ok. 32 tys. zł. W ramach projektu uczniowie lęborskich szkół podstawowych i gimnazjów będą mieli możliwość udziału w bezpłatnych zajęciach rekreacyjno-sportowych na lodowisku w okresie od 9 stycznia do 9 marca br.

W ramach projektu zakupione oraz wypożyczone zostaną łyżwy, z których korzystać będą uczniowie w grupach wiekowych z klas I-III i IV-VI szkół podstawowych i klas I-III gimnazjów. Dzieci w ramach zajęć na lodowisku będą miały zapewnione także gorące napoje. Nabór na zajęcia prowadzą poszczególne szkoły.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz