Już jutro casting do Miss Polski 2012 w Lęborku

04 lutego 2012r. | Drukuj

Już jutro o godz. 16.00 w Willi Babilon-Astoria w Lęborku rozpocznie się regionalny casting do wyborów Miss Polski 2012. Warto spróbować swoich sił, a być może korona najpiękniejszej Polki należeć będzie właśnie do Ciebie.

fot. Rosengurtt

Najładniejsze, które przejdą przez wszystkie etapy eliminacji, spróbują swoich sił w Warszawie podczas gali honorowej Miss Polski 2012.

Spośród dziewczyn, które wezmą udział w castingu zostanie wybranych kilkanaście, w dwóch grupach wiekowych 15-17 lat oraz 18-24 lata. Zaprezentują się one 14 kwietnia na gali Miss Polski Błękitnej Krainy 2012 także w Lęborku. Podczas tej imprezy, wskazane przez jury 10 dziewcząt z każdej grupy wiekowej przejdzie dalej, aby zmierzyć się z kandydatkami z innych regionów np. Ziemi Kociewskiej, Kaszubskiej czy Słupskiej na Honorowej Gali Miss Polski Ziemi Pomorskiej 2012.

– Z pewnością wielu pięknych dziewczyn nie brakuje w naszym mieście. Chciałbym bardzo aby choć jedna kandydatka z Lęborka, zakwalifikowała się do Honorowej Gali Miss Polski 2012 i dumnie reprezentowała nasze miasto, powiat jak i województwo pomorskie – mówi współorganizator castingu i wyborów Miss Polski Błękitnej Krainy 2012, Kazimierz Ładan, właściciel Willi Babilon-Astoria z Lęborka.

Warunkiem udziału w castingu 5 lutego jest pobranie, wypełnienie oraz odesłanie ankiety zgłoszeniowej (kontakt pod adresem mailowym [email protected]). Chętne kandydatki proszone są o zabranie ze sobą na casting: sukienki koktajlowej, butów na wysokim obcasie oraz dwuczęściowego stroju kąpielowego.

Informacji w sprawie najbliższego castingu można zasięgnąć w recepcji „Willi Babilon” tel. 59 862 55 96 lub  tel. kom. 691 512 402

Kontakt z Przedsiębiorstwem Imprez Artystycznych Impresario z Gdańska: www.impresario.com.pl

Patronem medialnym imprezy jest Gazeta Kaszubska.

mat. prasowe


Opublikowano w: LęborkPatronat GKWiadomości
Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Rafaello pisze:

    Bardzo ciekawy tekst jak i cały blog, polecam go także wszystkim znajomym. Keep it coming more and more!

Dodaj komentarz