Już jutro casting do Miss Polski 2012 w Lęborku

04 lutego 2012r. | Drukuj

Już jutro o godz. 16.00 w Willi Babilon-Astoria w Lęborku rozpocznie się regionalny casting do wyborów Miss Polski 2012. Warto spróbować swoich sił, a być może korona najpiękniejszej Polki należeć będzie właśnie do Ciebie.

fot. Rosengurtt

Najładniejsze, które przejdą przez wszystkie etapy eliminacji, spróbują swoich sił w Warszawie podczas gali honorowej Miss Polski 2012.

Spośród dziewczyn, które wezmą udział w castingu zostanie wybranych kilkanaście, w dwóch grupach wiekowych 15-17 lat oraz 18-24 lata. Zaprezentują się one 14 kwietnia na gali Miss Polski Błękitnej Krainy 2012 także w Lęborku. Podczas tej imprezy, wskazane przez jury 10 dziewcząt z każdej grupy wiekowej przejdzie dalej, aby zmierzyć się z kandydatkami z innych regionów np. Ziemi Kociewskiej, Kaszubskiej czy Słupskiej na Honorowej Gali Miss Polski Ziemi Pomorskiej 2012.

– Z pewnością wielu pięknych dziewczyn nie brakuje w naszym mieście. Chciałbym bardzo aby choć jedna kandydatka z Lęborka, zakwalifikowała się do Honorowej Gali Miss Polski 2012 i dumnie reprezentowała nasze miasto, powiat jak i województwo pomorskie – mówi współorganizator castingu i wyborów Miss Polski Błękitnej Krainy 2012, Kazimierz Ładan, właściciel Willi Babilon-Astoria z Lęborka.

Warunkiem udziału w castingu 5 lutego jest pobranie, wypełnienie oraz odesłanie ankiety zgłoszeniowej (kontakt pod adresem mailowym rejestracjamiss2012@o2.pl). Chętne kandydatki proszone są o zabranie ze sobą na casting: sukienki koktajlowej, butów na wysokim obcasie oraz dwuczęściowego stroju kąpielowego.

Informacji w sprawie najbliższego castingu można zasięgnąć w recepcji „Willi Babilon” tel. 59 862 55 96 lub  tel. kom. 691 512 402

Kontakt z Przedsiębiorstwem Imprez Artystycznych Impresario z Gdańska: www.impresario.com.pl

Patronem medialnym imprezy jest Gazeta Kaszubska.

mat. prasowe


Opublikowano w: LęborkPatronat GKWiadomości
Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Rafaello pisze:

    Bardzo ciekawy tekst jak i cały blog, polecam go także wszystkim znajomym. Keep it coming more and more!

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

W Gminie Linia uczniowie strajkowali w obronie języka polskiego. Teraz upamiętniono ich odwagę
Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski na kolędę kaszubską
Rozpoczął się nowy rok akademicki 2019/2020 na Uniwersytecie Gdańskim. Uczelnia świętuje jubileusz 50-lecia
Sopot zwyciężył w Rankingu Samorządów 2019
Lęborscy harcerze oddali hołd polskim spadochroniarzom poległym pod Arnhem
Policjanci zlikwidowali „dziuplę” samochodową na Kaszubach
Uroczysta gala podsumowująca 3. Międzyszkolny Konkurs ,,MŁODZI DLA DEMOKRACJI’’
LCK Fregata zaprasza na Danfoss Kino Letnie w Lęborku

Najnowsze komentarze