Koszmarny wypadek na krajowej szóstce

05 stycznia 2012r. | Drukuj

Dwanaście zostało rannych w wypadku, do którego doszło w czwartek w Domaradzu na trasie Słupsk – Lębork. Krajowa szóstka była zablokowana przez kilka godzin.

fot. gk

Tragedia  wydarzyła się dziś  ok. godziny 12.30 w  Domaradzu na trasie Słupsk – Lębork.  Doszło tam do wypadku z udziałem trzech samochodów. – Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierowca mercedesa w miejscowości Domaradz zatrzymał się, aby skręcić w lewo. W jego tył uderzył volskwagen transporter T4. Mercedes został zepchnięty na przeciwny pas, na którym zderzył się z audi – mówi Robert Czerwiński, rzecznik prasowy słupskiej policji.
W wypadku poszkodowanych zostało aż 12 osób znajdujących się w trzech samochodach. Trafili do szpitali w Słupsku i Lęborku. Bardzo ciężko ranny jest kierowca volkswagena, który najprawdopodobniej spowodował wypadek.

fot. gk

Droga krajowa nr 6 była przez kilka godzin zablokowana. Krótki objazd przez wieś Domaradz był możliwy tylko w kierunku Gdańska. Policja kierowała ruch na inne odległe objazdy. Drogę udało się odblokować dopiero po godz. 16.


Opublikowano w: LęborkSłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz