Kolejny duży sklep sportowy

02 stycznia 2012r. | Drukuj

Sieć dużych, francuskich sklepów sportowych na swoją kolejną lokalizację wybrało Rumię. Na terenie Portu Rumia powstanie Decathlon.

www.sxc.hu

Strategia handlowa Decathlonu opiera się na sprzedaży artykułów własnych marek. Decathlon to sklep, w którym swobodnie można testować produkty. artykuły do uprawiania 65 dyscyplin sportowych, przeznaczone dla użytkowników o wszystkich stopniach zaawansowania. Sklep podzielony jest na tematyczne sektory sportowe: góry, woda, rowery, gry zespołowe i wiele innych.

Nowy market w Rumi będzie nie tylko kolejną ofertą zakupową, ale i atrakcją dla mieszkańców. Sieć francuskich sklepów angażuje się w życie lokalnej społeczności. Regularnie organizują imprezy, w których często uczestniczą doświadczeni sportowcy. Pracownicy sklepu organizują w tym czasie dla klientów rozgrywki, zawody, turnieje, konkursy, w których uczestniczą dzieci, młodzież, dorośli, grupy przyjaciół i całe rodziny.


Opublikowano w: TrójmiastoWejherowo
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz