Pobili, bo nie chciał wpuścić ich na lodowisko

28 grudnia 2011r. | Drukuj

Dwóch pijanych mieszkańców Lęborka groziło śmiercią i dotkliwie pobiło mężczyznę, który odmówił wpuszczenia ich na miejskie lodowisko. Obaj trafili do aresztu i teraz grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

fot. GK

– W piątek policjanci z Lęborka zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy dotkliwie pobili mężczyznę z wypożyczalni łyżew i grozili go pozbawieniem życia – informuje Daniel Pańczyszyn, rzecznik prasowy lęborskiej policji. Pokrzywdzony 48 latek, widząc stan upojenia alkoholowego dwóch młodzieńców odmówił wydania łyżew i nie wpuszczono ich na lodowisko. Pijani mężczyźni dotkliwie pobili mężczyznę z obsługi i grozili mu pozbawieniem życia, jednak chwilę później policjanci zatrzymali napastników w wieku 17 i 18 lat, z których jeden odmówił badania na zawartość alkoholu a drugi miła w organizmie prawie 3 promile. Obydwaj zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu mężczyźni zostali przesłuchani i postawiono im zarzuty pobicia oraz kierowania gróźb karalnych za co grozić może do 3 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz