Magda Roman i jej świat mody [ZDJĘCIA]

27 grudnia 2011r. | Drukuj

O Magdzie Roman i jej karierze pojawiają się co róż to kolejne informacje. Niebieskooka blondynka robi zawrotną karierę. Uczestniczy w pokazach mody, sesjach zdjęciowych znanych magazynów.

fot. Marcin Tyszka

O Magdę ponoć ubiegają się najlepsze publikacje. Jej zdjęcia ukazały się właśnie w najnowszym numerze hiszpańskiego magazynu Telva. Autorem fotografii jest juror Top model, Marcin Tyszka. – Muszę się pochwalić: mój makijaż robił sam Pablo Iglesias, osobisty makijażysta Penelope Cruz. Sesja trwała ok. 7 godzin, powstało 12 zdjęć.

Magda Roman dla Telva, Fot. Marcin Tyszka

 -Pozowałam w kreacjach Chanel i Dior – opowiada po powrocie z Hiszpanii Magda Roman. Fotografie Lęborczanki można również zobaczyć na blogu uznawanego za najbardziej wpływowych blogerów kształtujących świat mody Yvana Rodica. Magda brała udział w pokazie mody w Bielsku Białej na, którym był Yvan. Legendarny Face Hunter uwiecznił ja na kilku zdjęciach i umieścił je na swoim poczytnym blogu.

Galeria

fot. Marcin Tyszka, Magda Roman dla Telva

 blog Yvana Rodica


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz