2 nowe radiowozy dla wejherowskiej policji

27 grudnia 2011r. | Drukuj

Dwa nowe samochody marki Hyundai i30 oraz Kia Ceed otrzymali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. Tylko jeden z radiowozów jest oznakowany. Oba będą służyć policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

www.wejherowo.policja.gov.pl

Samochody zakupiła Komenda Głowna Policji przy udziale finansowym Starostwa Powiatowego w Wejherowie, Urzędu Miasta i Gminy w Wejherowie. Przystosowany do służby w policyjnych barwach samochód marki Hyundai i30 kombi wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1,6 litra, 6-biegową skrzynię biegów i klimatyzację. Na co dzień będzie wykorzystywany przez policjantów ruchu drogowego. Podobnie nieoznakowana kia ceed wyposażona jest w silnik o pojemności 1,6 benzyna, 6-biegową skrzynię biegów oraz także klimatyzację. Oba pojazdy wyposażone są w szereg innych systemów bezpieczeństwa jazdy. Przed świętami, 22 grudnia w wejherowskiej komendzie odbyło się uroczyste przekazanie samochodu.


Opublikowano w: PublicystykaWejherowoWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz