Ellit Fight Night już w niedzielę

21 grudnia 2011r. | Drukuj

Pierwsza w Lęborku gala K1 odbędzie się w pierwszy dzień Świąt w byłej Willi Babilon. Walki połączone z dyskoteką to nowość zarówno w mieście jak i regionie. Na ringu zmierzy się ośmiu zawodników.

fot. Flickr / Outatime

Organizowana przez klub Fighter Lębork gala już za kilka dni – w niedzielę o godzinie 20 w Babilon Astoria na ulicy Pionierów. Pierwszy pojedynek zobaczymy jednak dopiero o godzinie 22. Przed i po walkach zaplanowano dyskotekę, na której zagrają znani lęborscy DJe. Bilety w cenie 25zł można nabyć w klubie Ellit (stary Rzemyk).

Lębork na ringu reprezentować będą Mateusz Pawlik, Andrzej Kołodziejczyk oraz Mirek Sienkiewicz. Ich przeciwnikami będą zawodnicy na co dzień trenujący w gdańskim klubie Duet. W walce wieczoru zobaczymy Michała Mączkę z Gdańska, utytułowanego w Kick Light oraz zdobywcę wielu innych medali i pucharów.

mat. prasowe


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz