Policjanci uratowali szczeniaka [WIDEO]

21 grudnia 2011r. | Drukuj

We wtorek wieczorem policjanci z Lęborka uratowali szczeniaka. Dzięki temu ochronili go przed zamarznięciem lub potrąceniem przez samochód. Piesek trafił do schroniska w Małoszycach.

We wtorek policjanci z Lęborka jadąc ul. Syrokomli, na wysokości cegielni, zobaczyli małego błąkającego się pieska. Z uwagi na fakt, że w miejscu znalezienia szczeniaka nie ma żadnych zabudowań, a szczeniak był przemarznięty i wystraszony, Policjanci natychmiast zabrali go do radiowozu i przewieźli na komendę.

fot. Policja Lębork

– Na miejscu nakarmili pieska kanapkami, po czym przekazali do schroniska dla zwierząt w Małoszycach. – informuje Daniel Pańczyszyn, Oficer Prasowy Lęborskiej Policji.

Policja apeluje do osób, które w tak drastyczny sposób traktują zwierzęta, i przypomina, że zgodnie z prawem za takie zachowanie grozi do roku pozbawienia wolności.

[youtube_sc url=http://youtu.be/WGkUeh8V0lg]


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz