Policja znalazła potrąconego chłopca

15 grudnia 2011r. | Drukuj

Policja w Lęborku poszukiwała 8-latka, którego  w środę potrącił samochód. Chłopiec odszedł kulejąc z miejsca wypadku, a kierowca sam zgłosił się na policję. Chłopca odnaleziono w czartek. To uczeń lęborskiej podstawówki.

fot. gk

Lęborscy policjanci szukali chłopca z wyglądu 8-letniego, który w środowe popołudnie, 14 grudnia, został potrącony przez samochód i zniknął z miejsca wypadku. Do wypadku doszło około godziny 12.30. Na skrzyżowaniu ul. Okrzei i Legionów Polskich chłopca potrącił samochód vw golf, którym kierował przez 60-letni mężczyzna. Kierowca sam zgosił się na policję.
– Ustaliliśmy, że chłopiec odszedł z miejsca wypadku kulejąc w kierunku ul. Legionów Polskich. Szukamy także rodziców i opiekunów dziecka. Prosimy osoby, które widziały zdarzenie o pilny kontakt z nami i z oddziałem ratunkowym lęborskiego szpitala – powiedział w środę  asp. Daniel Pańczyszyn, oficer prasowy KPP Lębork.

W  czwartek rano lęborscy policjanci odnaleźli chłopca. To uczeń III klasy jednej z lęborskich podstawówek. Chłopca udało się odnaleźć  w efekcie rozmowy z nauczycielami jednej z lęborskich szkół. – Okazało się, że chłopak był w szoku i odszedł z miejsca wypadku obawiając się kary. Dopiero wieczorem o sytuacji opowiedział swojej mamie. Rano nazwisko ucznia przekazał nam nauczyciel szkoły – poinformował asp. Daniel Pańczyszyn, oficer prasowy KPP Lębork. Sprawa prawdopodobnie zostanie potraktowana jako kolizja. Na razie nie wiadomo jaki jest stan zdrowia dziecka.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz