Szaleństwa z Hugo, czyli udane Mikołajki w Damincy

14 grudnia 2011r. | Drukuj

Gwiazdy na scenie, uśmiechnięte dzieci, dużo tańca i muzyki, a do tego wszystkiego wizyta Mikołaja -tak wyglądały tegoroczne Mikołajki, które odbyły się w niedzielę 11 grudnia.

fot. UG Damnica

Do sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Damnicy kilkoma autokarami zjechały się dzieci i młodzież z niemal wszystkich gminnych miejscowości wraz ze swoimi rodzicami. Sala nadała imprezie niezwykłego, świątecznego nastroju. Były choinki, iluminacje świąteczne oraz znakomite oświetlenie. W tym toku hasłem przewodnim imprezy było: Mikołajki z Hugo. Ta znana dla dzieci postać z telewizyjnych programów oraz gier komputerowych zagościła na damnickiej scenie.

W rolę znanego Hugo wcielił się aktor z popularnych seriali Andrzej Niemirski. Imprezę prowadzili także z należytym kunsztem popularni prezenterzy telewizyjni i aktorzy Wojciech Asiński oraz Andrzej Krucz. Artyści rozbawiali bardzo licznie zebraną publiczność przez blisko trzy godziny. Dzieci mogły brać udział w kilkunastu konkursach i zabawach, w których nagrody wręczał sam Hugo. Atmosferę rozweselały liczne piosenki wykonywane przez aktorów wspólnie z publicznością.

Emocji z pewnością nie brakowało, tym bardziej, że w pewnym momencie na sali pojawi się Mikołaj, który tańcząc z dziećmi wręczał im słodkie upominki. – Atmosfera w Damnicy była niezwykła. Rzadko się zdarza, że dzieci tak chętnie biorą udział w zabawach. Bardzo nas cieszy, że nie musieliśmy namawiać do wspólnej zabawy. Z pewnością jeśli nadarzy się taka okazja, będziemy chcieli do Damnicy powrócić – powiedział nam Wojciech Asiński, tuż po zakończonej zabawie.


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz