W Lęborku grasowali młodzi nożownicy

12 grudnia 2011r. | Drukuj

W Lęborku policja zatrzymała gang nastoletnich nożowników, który  od wielu tygodni napadał na ludzi. Wszyscy zatrzymani są niepełnoletni, ale najprawdopodobniej będą sądzeni jak dorośli.

fot. Policja

Lęborscy policjanci zatrzymali sześciu młodocianych nożowników w wieku od 15 do 17 lat.  Działali oni w zorganizowanej grupie. Dwóch z zatrzymanych było szczególnie agresywnych wobec swoich ofiar. Gdy pozostali członkowie grupy kopali i bili ofiarę, oni z nożem w ręku wymuszali pieniądze i wartościowe przedmioty. Starszy trafił już do aresztu śledczego, młodszy do Izby Dziecka skąd prawdopodobnie zostanie przeniesiony do schroniska dla nieletnich. Nad zatrzymaniem całej grupy pracowało kilkunastu policjantów z wydziału kryminalnego lęborskiej policji. Ze względu na brutalność policja wnioskowała by wszyscy członkowie grupy byli sądzeni jak dorośli. Na razie policji udało się ustalić, że młodzi bandyci maja na sumieniu  kilkanaście napadów, ale może okazać się, że lista przestępstw jest dłuższa. Grozi im od 3 do 12 lat pozbawiania wolności.

fot. Policja


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz