Rozlewali tysiące litrów nielegalnego spirytusu

09 grudnia 2011r. | Drukuj

W Żukowie policja zatrzymała trzech mężczyzn z Gdyni, którzy zajmowali się wyrobem i dystrybucją alkoholu etylowego. Funkcjonariusze znaleźli 3600 litrów nielegalnego spirytusu i 24 kilogramy tytoniu.

fot. Policja

Policjanci wkroczyli na teren z posesji w Żukowie w chwili, gdy mężczyźni rozlewali podrobiony spirytus do butelek. Zastali tam  linię produkcyjną oraz ok. 420 litrów spirytusu przygotowanego do dystrybucji, setki butelek oraz kilka tysięcy podrobionych etykiet. Policjanci zatrzymali w Żukowie trzech mężczyzn.  Wszyscy są mieszkańcami Gdyni w wieku 47, 51 i 53 lata. Funkcjonariusze ustalili, że dom w Żukowie to nie jedyne miejsce, gdzie mężczyźni rozlewali nielegalny spirytus. W wyniku przeszukania kolejnych miejsc na terenie Gdyni, Gdańska i Malborka policjanci zabezpieczyli kolejne butelki z podrobionym spirytusem, łącznie 3180 litrów. Zabezpieczono również 24 kilogramy tytoniu bez znaków akcyzy.

fot. Policja


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz