E-kartki z gdyńskim akcentem dojdą na czas!

09 grudnia 2011r. | Drukuj

Nic nie dorówna tradycyjnej świątecznej kartce, jednak przy dużej ilości prac w okresie przedświątecznym brakuje czasu na stanie w kolejkach na poczcie. Jest jednak rozwiązanie, które podsuwa Urząd Miasta w Gdyni.

www.gdynia.pl

E kartki to alternatywa dla papierowych kartek na dostarczenie świątecznych życzeń do znajomych czy rodziny na czas. Doskonałą propozycją, zwłaszcza dla gdynian i miłośników miasta są e kartki. Podobnie jak w ubiegłych latach, wystarczy wejść na stronę: www.gdynia.pl/kartki i jednym kliknięciem, nie trzeba lizać znaczka! – co podkreślają urzędnicy, wysłać zabawne, animowane pocztówki z barrrdzo gdyńskim akcentem.

Czekają tam gdyńskie aniołki, podwodne choinki, mikołaje na motocyklach (które zastąpiły zmęczone renifery) oraz waleczny mikołaj na wózku, któremu nie groźna konkurencja! W tle gdyńskie symbole – Dar Pomorza, Kamienna Góra, Sea Towers.

www.gdynia.pl


Opublikowano w: GdyniaTrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz