Z morza wyłowiono zwłoki dwóch starszych osób

06 grudnia 2011r. | Drukuj

Przy molo w Gdańsku Brzeźnie wyłowiono z morza zwłoki dwóch starszych osób – kobiety i mężczyzny. Nie wiadomo, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy samobójstwo. Po wstępnych ustaleniach policja wyklucza jednak udział osób trzecich w tym tragicznym zdarzeniu.

fot. wygodnyurlop.pl: Molo w Brzeźnie

Świadkowie zauważyli w wodzie ciało kobiety. Pierwsze zgłoszenie policja otrzymała w poniedziałek około godziny 15:00. Na miejscu potwierdziła się informacja świadków. – Ciało około 60-letniej kobiety wyłowiono z wody, przybyły na miejsce biegły wstępnie wykluczył udział osób trzecich przy jej śmierci. We wtorek przeprowadzona ma być sekcja zwłok, dopiero po niej będzie wiadomo coś więcej – mówi podkom. Magdalena Michalewska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. W ten sam dzień, dwie godziny po pierwszym zgłoszeniu, policja otrzymała informację o dryfującym w morzu ciele mężczyzny. – Na plaży znaleźliśmy saszetkę z dokumentami, która najprawdopodobniej należała do zmarłego mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, iż jest to 71-letni mieszkaniec Gdańska.

Na razie nie wiemy, czy oba te wypadki są ze sobą jakoś powiązane – mówi Michalewska. Policja sprawdza, czy teren na którym doszło do utonięcia był objęty monitoringiem. – Jeśli tak, nagrania zostaną zabezpieczone – dodaje podkom. Michalewska. Ciało kobiety jak i mężczyzny znaleziono w tym samym miejscu, dryfujące niedaleko molo w Brzeźnie, nie wiadomo jednak czy obie śmierci są ze sobą powiązane. Dopiero po sekcji zwłok, będzie można powiedzieć coś więcej.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze