Wyborcze drzewa

15 listopada 2010r. | Drukuj

To dopiero gospodarz! Wójt gminy Potęgowo, który ponownie ubiega się o urząd, plakaty wyborcze – swoje i  swojego komitetu, przykleił do… potęgowskich drzew.

Kampania wyborcza zbliża się ku końcowi a kandydaci prześcigają się w pomysłach, jak by tu zaskoczyć swoich wyborców. Plakaty na latarniach, w witrynach sklepowych i w autobusach to już standard. Listonosz przynoszący ulotki z uśmiechniętą twarzą kandydata to też już nie nowość. Ale są i bardziej ekstrawaganckie, można by rzec innowacyjne pomysły.

Oto Jerzy Awchimieni, wójt Gminy Potęgowo, słynący do tej pory jedynie z nadgorliwości w używaniu gminnych radarów na krajowej „6” Lębork-Słupsk , teraz dał się poznać jako szkodnik, który za nic ma ekologię. Swoimi plakatami wyborczymi okleił chronione drzewa. Co więcej, w ochronie przed  niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, każdy plakat wyborczy obwiązany został folią.

Fot. GK: Wójt okleił plakatami wyborczymi kilkadziesiąt drzew

Takie „wyborcze drzewa” spotkać można na terenie całej gminy. Szczególnie widoczne są one na zakrętach, skrzyżowaniach i w miejscach najczęściej uczęszczanych przez wyborców. O trafności tego pomysłu już w najbliższą niedzielę rozstrzygną sami wyborcy.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz